23 вересня 2024 р. відбулось об’єднане засідання Ради молодих вчених та Студентського наукового товариства університету

Об’єднане засідання Ради молодих вчених та Студентського наукового товариства Національного фармацевтичного університету.

23 вересня 2024 року відбулось об’єднане засідання Ради молодих вчених (РМВ) та Студентського наукового товариства (СНТ) Національного фармацевтичного університету. Проректор ЗВО з науково-педагогічної роботи професор Інна ВЛАДИМИРОВА привітала учасників засідання та представила питання порядку денного.

На засіданні голова РМВ Єлизавета ЗУЙКІНА представила план роботи РМВ на 2024/2025 н.р. та анонс наукових подій на жовтень – листопад 2024 року. Увага була приділена конкурсу «Академічна доброчесність – запорука якості освіти і науки», що вже кілька років поспіль успішно реалізується в університеті і спрямований на розбудову системи академічної етики та доброчесності з-поміж учасників освітнього процесу.

План роботи СНТ на поточний начальний рік також представила і голова СНТ Євгенія КОМІССАРОВА, у якому окреслила нові наукові заходи, започатковані минулого року, спрямовані на залучення школярів та популяризацію наукової діяльності, що будуть продовжені і цього року.

До заходу долучились завідувачі кафедр, делегати зі студентів-учасників СНТ та представники молодих вчених кафедр, відповідальні особи за студентський науковий гурток кафедр університету.

Оголошена інформація розміщена на сайті НФаУ в розділах СНТ та РМВ.