23 жовтня 2018 р. НФаУ здобув Золоту Медаль Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» у номінації «Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення»

В рамках виставкової діяльності НФаУ традиційно бере участь у значущих виставках галузі освіти України. Дякуючи праці та відповідальності провідного фахівця з виставкової діяльності відділу зв’язків із громадскістю та пресою НФаУ М.О. Гнатюк, Національний фармацевтичний університет завжди гідно представлений на теренах подібних заходів.

Цього разу, під час виставки спікерами відділу управління якістю НФаУ канд. соціол.н., начальником ВУЯ НФаУ О.І.Назарко, та канд.соціол.н., провідним соціологом ВУЯ НФаУ О.С. Овакімян проведено майстер – клас «Сертифікація ISO як умова створення системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти: кейс Національного фармацевтичного університету». Слід зазначити, що НФаУ продовжує працювати над розбудовою та удосконаленням системи внутрішнього забезпечення якості вищої фармацевтичної освіти.

Значну увагу до виставкового стенду НФаУ привертали досліди доцента кафедри фармацевтичної хімії НФаУ В.О.Грудька та інформація канд.фарм.н., асистента кафедри заводської технології ліків НФаУ М.В.Халавко про різні способи виготовлення лікарських препаратів.

Матеріали за темою:

Золото фармації. НФаУ — лідер інновацій в освіті