24 жовтня 2018 р. у Національному фармацевтичному університеті працював профорієнтаційний табір «PharmCamp»

У цей день, в медико-фармацевтичному корпусі університету по вулиці Куликівській,12,  панувала весела атмосфера табору «Pharm Camp». Це унікальний проект для школярів 8-11 класів, якиий  допомагає  визначитися з вибором майбутньої професії і, найголовніше, зробити перші кроки до успіху.

Учасникам проекту гостинно відчинили двері кафедри:

  • біохімії;
  • фізіології та анатомії людини;
  • патологічної фізіології;
  • клінічної лабораторної діагностики;
  • центральної науково-дослідної лабораторії;
  • мікробіології, вірусології та імунології.

Для гостей були проведені інформаційно-оглядові екскурсії по навчальним кімнатам і лабораторіям, дітям продемонстрували різні експонати, а також лабораторні тварини на яких проводяться доклінічні дослідження лікарських засобів, розповіли історії їх утримання і життя. Були продемонстровані методики і техніка проведення мікробіологічних, біохімічних та клінічних лабораторних досліджень крові. А студенти поділилися знаннями і враженнями від навчання в НФаУ.

Школярі разом з викладачами були проінформовані про Національний фармацевтичний університет та сучасну фармацевтичну галузь України, а також про особливості вступної кампанії у 2019 році стосовно вступу до НФаУ. В межах профорієнтаційного заходу школярі мали можливість ознайомитися з історією та традиціями університету. Всі бажаючі отримали буклети, папки з інформаційно-довідковими матеріалами.

День був насичений цікавими зустрічами та новими знайомствами, враженнями та позитивними емоціями. Табір відвідали учні шкіл м. Харкова № 18, 152, 109, 119, 144, 116; Пісочинський колегіум.

Print Friendly, PDF & Email