24-25 листопада 2021 р. НФаУ взяв участь у виставці «Освіта Харківщини та навчання за кордоном»

24-25 листопада НФаУ взяв участь у спеціалізованій виставці освітніх закладів для вступників «Освіта Харківщини та навчання за кордоном».

Захід проводився за сприяння Харківської обласної державної адміністрації і Харківської міської ради.

Організатор заходу – виставкова компанія АДТ.

Головна мета заходу – підвищення суспільного інтересу до освіти, пропаганда досягнень установ освіти Харківщини, інших регіонів України, ближнього і далекого зарубіжжя.

У презентації НФаУ взяли участь кафедри аналітичної хімії та аналітичної токсикології, аптечної технології ліків, заводської технології ліків, медичної хімії, мікробіології, вірусології та імунології, клінічної лабораторної діагностики, нормальної та патологічної фізіології, технології ліків, фармацевтичного менеджменту та маркетингу, фармакології та фармакотерапії, фармацевтичної хімії, Фаховий коледж НФаУ.