24 жовтня 2023 р. відбулося захопливе відкриття 2-го сезону  «Говоримо українською» в рамках проєкту «Мовні клуби НФаУ»

Мовні клуби НФаУ були  ініційовані та проводяться за підтримки кафедри  фундаментальних та суспільно-гуманітарних наук разом зі Студентським самоврядуванням.

Цей проєкт є платформою для спільної рефлексії над важливими питаннями української культури, мови, літератури та суспільства.

Зустріч, яка відбулася цього вечора, була особливою завдяки присутності двох чудових жінок, які стали хедлайнерами події.

Поетеса – Антоніна ТИМЧЕНКО відзначалася своєю дивовижною поетичною творчістю та здатністю вразити серця своїх читачів. Її слова завжди мають глибокий зміст.

Завідувачка НДЧ – Галина ГРИГОРІВ є кандидатом фармацевтичних наук, а також випускницею Європейської школи журналістики, учасницею численних мовних конкурсів та фестивалів. Її виступ на цьому заході надавав додаткового важеля важливості проведення заходів такого напрямку.

Отже, цей проєкт продовжує сприяти розширенню обізнаності й розумінню української спадщини та глибоких суспільних питань, надаючи платформу для важливих дискусій та обміну думками.

Запрошуємо вас стати частиною дружньої родини МОВНИХ КЛУБІВ НФаУ!