24 жовтня 2019 р. кафедра клінічної фармакології ІПКСФ НФаУ провела науково-практичний семінар

24 жовтня кафедра клінічної фармакології ІПКСФ взяла участь у науково-практичній internet-конференції «Актуальні питання клінічної фармакології та клінічної фармації» (посвідчення № 270 від 09 серпня 2018 р.) в м. Суми. Учасників конференції привітала начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області Ситнік Л. А. Представники кафедри клінічної фармакології ІПКСФ передали привітальні слова від директора ІПКСФ НФаУ, д. фарм. н., професора Галій Л. В. На заході були присутні 75 спеціалістів з різних куточків України.
Головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги та фармацевтичного забезпечення населення управління охорони здоров’я Сумської ОДА, голова групи експертів з терапії Хомета Г. А. проінформувала учасників про стан реалізації державної програми «Доступні ліки» та актуальні поточні питання.
У рамках конференції фахівці кафедри клінічної фармакології ІПКС НФаУ провели науково-практичний семінар «Роль провізора (фармацевта) у забезпеченні якісної фармацевтичної опіки», на якому були розглянуті питання фармацевтичної опіки при відпуску безрецептурних лікарських засобів для корекції поширених порушень стану здоров’я (простуди, болю в горлі, стресу, алергії)та підходи раціонального застосування препаратів.
Учасникам семінару були прочитані дві навчальні лекції: «Роль провізора (фармацевта) у забезпеченні якісної фармацевтичної опіки» (проф. Міщенко О. Я.) та «Сучасні методи контрацепції» (доц. Осташко В. Ф.).