25 березня 2015 року відбулася традиційна онлайн конференція НФаУ з медичними коледжами України

Метою конференції була презентація Національного фармацевтичного університету для студентів старших курсів коледжів.

У конференції брали участь Рівненський державний базовий медичний коледж, Коломийський медичний коледж імені І.Франка, Черкаський медичний коледж, Луцький базовий медичний коледж, Ковельський медичний коледж. Всього були присутні близько 800 студентів.

Академік НАН України, ректор НФаУ, професор В.П. Черних розповів про свій науковий шлях, про навчання у НФаУ, висловив бажання приїхати до коледжів і особисто поспілкуватися зі студентами. Про особливості вступної кампанії розповіла відповідальний секретар приймальної комісії НФаУ, доцент Н.В. Живора.

Наприкінці онлайн зв’язку студенти та викладачі коледжів мали змогу поставити питання представникам НФаУ та отримати вичерпну відповідь.