25 квітня 2023 р. відбулась нагородження переможців профорієнтаційної вікторини «Шлях до успіху» серед випускників Фахового коледжу НФаУ

25 квітня 2023 року відбулась нагородження переможців профорієнтаційної вікторини «Шлях до успіху» серед випускників Фахового коледжу НФаУ. Переможців приймала та нагороджувала  в.о. ректора Національного фармацевтичного університету Алла КОТВІЦЬКА. До університету завітали призери вікторини:

• Мирослава Морозова (освітня програма «Виробництво фармацевтичних препаратів», технік технолог), планує вступати до НФаУ на освітню програму «Технології фармацевтичних препаратів», заочну форму навчання та йти працювати до фармацевтичної кампанії «Здоров’є»;
  • Микита Сосницький (освітня програма «Фармація», фаховий молодший бакалавр) ще не визначився з вибором професії, але не виключає можливість стати магістром Фармації;
  • Переможниця вікторини Анна Дубініна (Аналітичний контроль якості хімічних лікарських сполук, технік-лаборант) отримала пам’ятні сувеніри поштою. Анна збирається вступати до НФаУ на освітню програму Фармація, працювати за фахом та вчитися заочно.

Алла Анатоліївна дуже тепло зустріла майбутніх студентів, запросила до свого кабінету, щиро привітала, побажала успішного завершення навчання у Фаховому коледжі НФаУ та вступу до університету.