25 квітня 2024 р. відбувся профорієнтаційний захід «FUTURE WITH НФаУ», присвячений освітній програмі «Біотехнологія»

25 квітня 2024 р. у Національному фармацевтичному університеті пройшов профорієнтаційний захід «FUTURE WITH НФаУ», присвячений освітній програмі «Біотехнологія»

На онлайн-івенті, організованому для вступників 2024 року, була представлена освітня програма “Біотехнологія” спеціальності 162 “Біотехнології та біоінженерія”. Зі вступним словом і привітанням учасників виступила заступник декана факультету фармацевтичних технологій та менеджменту Ольга ВІСЛОУС.

Під час цього заходу, завідувачка кафедри біотехнології, доктор фармацевтичних наук, професор Наталя ХОХЛЕНКОВА, презентувала останні досягнення та перспективи розвитку біотехнології в Україні та світі, а також про підготовку майбутніх фахівців у Національному фармацевтичному університеті та можливості їх подальшого працевлаштування.

Доцент кафедри біотехнології, кандидат фармацевтичних наук, Ольга КАЛЮЖНА, виступила з презентацією про стартапи в біотехнології та інноваційний проєкт Bio Fashion Lab: Grown Future, який реалізується Ukrainian Fashion Education Group.

Учасники заходу мали чудову нагоду поспілкуватися з випускницею Ольгою КАМЄНЄВОЮ (фармаколог лабораторії контролю якості в групі біологічного аналізу в фармацевтичній компанії «Дарниця») та зі студенткою Іриною ЖИДКОВОЮ, які поділилися своїм власним досвідом навчання в Національному фармацевтичному університеті.

Відповідальний секретар приймальної комісії Олег КРИСЬКІВ, розповів про умови вступу в Національний фармацевтичний університет.

Для тих, хто пропустив захід, запис ефіру доступний на YouTube каналі “Приймальна комісія НФаУ”