25 листопада 2015 р. у методичному кабінеті відкрила двері щорічна «Школа молодого викладача»

На заняття були запрошені слухачі 2015-2016 року і всі бажаючі. Контингент слухачів був представлений викладачами таких кафедр: аналітичної хімії, біотехнології, ботаніки, косметології та аромології, токсикологічної хімії, українознавства та латинської мови, хімії природних сполук, фармакотерапії, фармакології та токсикології, фармакогнозії, фізичного виховання та здоров’я, фундаментальної та мовної підготовки.

Лекція була присвячена питанням наукового – методичного забезпечення навчального процесу. За тематикою лекції була створена виставка методичних видань. Також слухачі мали можливість ознайомитися з навчально-методичною літературою фонду кабінету і графіком лекцій майстер-класу у І семестрі 2015-2016 н.р.

Загалом заняття відвідали 22 молодих викладача.