У її роботі взяли участь студенти з 28 держав, що навчаються на підготовчих факультетах та відділеннях 7 провідних ВНЗ Харкова – Національного фармацевтичного університету, Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Харківського національного медичного університету, Харківського національного університету радіоелектроніки, Національного технічного університету «ХПІ», Харківської державної академії фізичної культури, Харківського державного університету харчування та торгівлі, Харківської державної зооветеринарної академії.

У конференції брали участь студенти, які тільки нещодавно приїхали зі своїх країн, навчаються на факультетах з підготовки іноземних громадян, вивчають російську мову і пробують свої сили в науці.

Були представлені такі доповіді :

«История фармации», Шеддані Яссин (Марокко), НФаУ;

«Мачу-пикчу – город древних инков», Жасмин Вильяверде (Перу), ХНУ ім. В.Н. Каразіна;

«Плесневые грибы – одни из самых древних организмов на Земле», Ель Камхі Мохамед Амін, Буманза Іман (Марокко), НФаУ;

«Особенности кулинарной культуры современного Египта», Алі Таха (Єгипет), ХДУХТ;

«Нравственные вершины. О памяти», Хані Ааміар (Марокко), НФаУ;

«Важные научные открытия XXI века», Лавал Усман (Нігерія), НТУ «ХПІ»;

«История и этимология термина “дробь”», Аммар Моусанніф (Марокко), ХНУРЕ;

«Какие бывают жидкости?», Алуатік Ліна (Марокко), НФаУ;

«Власть и деньги Иордании», Алравашдех Маріам Алі Фалах (Йорданія), ХНМУ;

«Харьков знакомый и незнакомый. (Харьков глазами иорданского студента)», Нур Мухаммад (Йорданія), ХДАФК.

Студентка НФаУ Алуатік Ліна (Марокко) під час доповіді продемонструвала наочний експеримент зі змішування рідин, їй допомагав асистент. А студент НТУ «ХПІ» Лавал Усман (Нігерія), розповідаючи про визначні відкриття XXI століття, побажав усім учасникам конференції стати в майбутньому лауреатами Нобелівської премії.

Кожен доповідач отримав збірник тез доповідей та сертифікат учасника конференції.

Приємним сюрпризом для гостей та учасників стали музичні номери від студентів факультету з підготовки іноземних громадян НФаУ.

На згадку про конференцію була проведена фотозйомка подій.

26 березня 2015 року в НФаУ відбулася XIV Міжвузівська науково-практична конференція іноземних студентів підготовчих факультетів і відділень України «Шлях до науки: перші кроки» 9126 березня 2015 року в НФаУ відбулася XIV Міжвузівська науково-практична конференція іноземних студентів підготовчих факультетів і відділень України «Шлях до науки: перші кроки» 9126 березня 2015 року в НФаУ відбулася XIV Міжвузівська науково-практична конференція іноземних студентів підготовчих факультетів і відділень України «Шлях до науки: перші кроки» 9126 березня 2015 року в НФаУ відбулася XIV Міжвузівська науково-практична конференція іноземних студентів підготовчих факультетів і відділень України «Шлях до науки: перші кроки» 9126 березня 2015 року в НФаУ відбулася XIV Міжвузівська науково-практична конференція іноземних студентів підготовчих факультетів і відділень України «Шлях до науки: перші кроки» 9126 березня 2015 року в НФаУ відбулася XIV Міжвузівська науково-практична конференція іноземних студентів підготовчих факультетів і відділень України «Шлях до науки: перші кроки» 91