26 квітня 2024 р. відбулося підведення підсумків конкурсу «Молодий новатор»

Вітаємо переможців конкурсу «Молодий новатор 2024»

26 квітня 2024 року відбулося підведення підсумків конкурсу «Молодий новатор» у рамках засідання круглого столу «Молодь. Інновації. Майбутнє», що присвячений Всесвітньому дню інтелектуальної власності.

Захід проводився співробітниками відділу науково-інформаційного забезпечення інноваційних процесів Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка за участі  Товариства винахідників і раціоналізаторів України та підтримки Харківської обласної військової адміністрації.

За результатами конкурсу переможцями стали:

• Диплом I ступеня у номінації «Краща публікація в області інновацій» Валентина Підгайна, асистент ЗВО кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, науковий твір «Фармакологічна активність крему з екстракту кори верби білої та цинку за умови алергічного контактного дерматиту»
  • Диплом I ступеня у номінації «Краща інноваційна пропозиція» Ганна Бабічева, доцент ЗВО кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу, наукові твори «Бренд-менеджмент у фармації. Курс лекцій»; «Бренд-менеджмент у фармації: робочий зошит для семінарських занять для здобувачів вищої освіти»; «Бренд-менеджмент у фармації: робочий зошит для самостійної роботи для здобувачів вищої освіти»
  • Диплом II ступеня у номінації «Кращий новатор» Любов Боднар, аспірант кафедри аптечної технології ліків, наукові твори «Дослідження з розробки складу самоемульгувальних композицій з симвастатином», «Покращення розчинності важкорозчинних у воді субстанцій: самоемульгувальні системи доставки ліків».

Консультативний супровід при підготовці матеріалів для участі у конкурсі здійснювала провідний фахівець з патентної та винахідницької роботи навчально-дослідної частини Олена Сітало.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів!