26 лютого 2024 р. відбулося спільне засідання Конференції трудового колективу та Вченої ради НФаУ

СПІЛЬНЕ  ЗАСІДАННЯ Конференції трудового колективу та Вченої ради НФаУ відбулося 26 лютого 2024 у змішаному форматi дистанцiйноi on-Iine наради.

• Традиційно на початку засідання були розглянуті організаційні питання, що включали дайджест подій та привітання членів Вченої ради з днем народження, а також співробітники університету були відзначені Почесними подяками Національного фармацевтичного університету за значний внесок в укріплення наукового потенціалу, сумлінну, багаторічну дослідницьку діяльність, професійні здобутки та з нагоди Міжнародного дня жінок і дівчат у науці та за активну участь у науково-дослідній роботі й громадському житті університету.
  • Головним питанням порядку денного був звіт про діяльність Національного фармацевтичного університету за 2023 рік й Фінансовий звіт, який представила в. о. ректора НФаУ професор Алла КОТВІЦЬКА.
  • Голова первинної профспілкової організації співробітників НФаУ професор Володимир МАЛИЙ представив для обговорення та затвердження делегатам конференції питання щодо внесення змін до Колективного договору між адміністрацією та колективом Національного фармацевтичного університету.