27 лютого 2024 р. Єлизавета ЗУЙКІНА, голова Ради молодих вчених та науковці Національного фармацевтичного університету взяли участь у вебінарі  «Можливості DAAD для українських вчених»

Участь у вебінарі “Можливості DAAD для українських вчених” організований Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та DAAD Ukraine (Німецька служба академічних обмінів).

27 лютого 2024 року Єлизавета ЗУЙКІНА, голова Ради молодих вчених та науковці Національного фармацевтичного університету взяли участь у вебінарі  “Можливості DAAD для українських вчених”, організований Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та DAAD Ukraine. Захід викликав велику зацікавленість з боку українських вчених: майже 500 зареєстрованих учасників; понад 140 молодих учених взяли участь у вебінарі.

Вебінар розпочався з вітального слова Ващук Олесі голови рада молодих учених при МОН України у якому пані Олеся окреслила необхідність розвиток та співпраці науковців з різних країн, важливість обміну досвіду за для розвитку науки.

Під час вебінару пані Софія Сакач презентувала можливості DAAD (Німецької служби академічних обмінів) для українських вчених серед яких:

• навчання у Німеччині (система вищої освіти, допуск до навчання, вивчення німецької, фінансування тощо)
  • дослідження та викладання у Німеччині (інформація для аспірантів, постдоків та досвідчених вчених)
  • пропозиції підтримки (огляд програм допомоги, стипендії DAAD)

Завершився вебінар сесією запитань та відповідей.

Відео заходу доступне на сторінці Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України у Фейсбуці.