26 лютого 2021 р. Фаховий коледж НФаУ вітав своїх студентів із новим статусом – «випускник»

Сьогодні відбулася церемонія вручення дипломів випускникам Фахового коледжу НФаУ спеціальності 226 Фармація, промислова фармація освітньої програми «Виробництво фармацевтичних препаратів».

На честь учорашніх студентів, а тепер вже дипломованих спеціалістів із професійною кваліфікацією технік-технолог, у стінах alma mater провели урочистості.
На заході були присутні перші особи Національного фармацевтичного університету, дирекція Фахового коледжу НФаУ, студенти, батьки випускників та почесні гості – в.о. Харківського міського голови Ігор Терехов, директор Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко, голова адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради Ганна Головчанська.
Із вітальним словом до випускників звернулася ректор НФаУ Алла Котвіцька. Вона порадила цінувати час, проведений за навчанням та отримані знання і не зупинятися на досягнутому.
В.о. Харківського міського голови Ігор Терехов, звертаючись до присутніх, підкреслив, що професія фармацевта є затребуваною та важливою, а у сучасних умовах тим паче. Ігор Олександрович також вручив почесні грамоти за вагомий внесок у підготовку кадрів для фармації співробітникам Фахового коледжу НФаУ – заступнику директора з навчально-виробничої роботи Вікторії Гузєвій, завідувачці хіміко-технологічного відділення Олені Логвиненко та методистці навчально-методичного підрозділу Тетяні Качурі.
Директор Фахового коледжу НФаУ Тіна Прокопенко, вітаючи випускників, відзначила, що alma mater завжди буде чекати на своїх випускників у гості, та побажала знайти своє місце у житті.
Привітали випускників також завідувачка хіміко-технологічного відділення Олена Логвиненко та куратор випускної групи Ольга Сухенко.
У свою чергу випускники виступили зі словами подяки та глибокої пошани на адресу усіх викладачів і наставників, хто був поруч усі роки навчання, та чиїми зусиллями й терпінням вони стали дипломованими молодшими спеціалістами.
Дипломи за спеціальністю 226 Фармація, промислова фармація (освітня програма «Виробництво фармацевтичних препаратів») отримали 27 випускників, серед яких два дипломи з відзнакою.