27 березня 2019 р. співробітники НФаУ взяли участь у тренінгу для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти

Начальник відділу управління якістю НФаУ Назарко О. І. та провідний соціолог Овакімян О. С. взяли участь у тренінгу для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти, який відбувся 27 березня 2019 р. на базі Інституту вищої освіти НАПН України. Тренінг організовано та проведено у рамках реалізації проектів «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти» та «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті» за підтримки Центру дослідження вищої освіти (Чеська Республіка) та Міністерства освіти і науки України.

Учасників тренінгу об’єднала спільна проблематика – забезпечення якості вищої освіти. Актуальним на часі стало обговорення політики та нормативних основ забезпечення якості вищої освіти в Україні та модернізації освітніх програм на основі стандартів вищої освіти (спікер Жанна Таланова). Під час тренінгу розглянуто особливості забезпечення якості на третьому рівні вищої освіти (спікер Ірина Ліньова). Практична складова тренінгу передбачала проведення аналізу кейсів щодо внутрішніх систем забезпечення якості вищої освіти в українських та закордонних навчальних закладах (модератор Олена Оржель).

Print Friendly, PDF & Email