27 квітня 2021 р. відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фармація, промислова фармація»

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 р. №1457 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських  наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році», Національний фармацевтичний університет визначено базовим закладом вищої освіти для проведення конкурсу зі спеціальності «Фармація, промислова фармація».

На другий тур конкурсу було подано 10 студентських наукових робіт з 6 державних закладів вищої освіти. Це Запорізький державний медичний університет, Луганський державний медичний університет, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, Національний фармацевтичний університет, Ніжинський державний університет імені М. Гоголя, Одеський національний політехнічний університет.

На етапі рецензування роботи були об’єктивно оцінені галузевою конкурсною комісією, до якої увійшли висококваліфіковані фахівці з науково-освітніх установ.

27 квітня 2021 р. у Національному фармацевтичному університеті в рамках дистанційної I Всеукраїнської науково-практичної конференції «Youth Pharmacy Science» було заслухано учасників та підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фамація, промислова фармація».

За результати оцінювання перемогу здобули:

1 місце – Олександра Реброва, науковий керівник – к. фарм. наук, доцент Юлія Маслій, Національний фармацевтичний університет.

2 місце – Аліна Філатова, науковий керівник – д. фарм. наук, професор Роман Лесик, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.

3 місце – Анастасія Зеленюк, науковий керівник – к. фарм. наук, асистент Анастасія Донченко, Запорізький державний медичний університет.

Національний фармацевтичний університет вітає переможців

та бажає усім здоров’я й подальших наукових здобутків!