27 липня 2023 р. вітання до Дня медика

ВІТАННЯ ДО ДНЯ МЕДИКА

Ви даруєте надію!

Професіоналам у білих халатах.

У день медичного працівника України – шанування від академічної спільноти Національного фармацевтичного університету фахівцям сфери охорони здоров`я!

Неможливо переоцінити внесок медиків у забезпечення здоров`я нації. Так було завжди. А в умовах сьогодення медики, а також фармацевти, є тими фахівцями, котрі заслуговують на щиру вдячність за щоденні героїчні вчинки в ім`я людини. Ви рятуєте життя наших незламних захисників, допомагаєте появі на світ маленьких українців, змушуєте відступати хвороби та профілактуєте появу нових, ухвалюєте складні рішення у невідкладних клінічних випадках. Ви щоденно даруєте надію. І все заради того, щоб життя тривало.

Цього дня бажаю вам того, що ви бажаєте своїм пацієнтам, – здоров`я та віри у власні сили! Нехай ви завжди будете переможцями у двобої з недугами. Нехай употужнюється ваша сила, шановні колеги!
Ми вже недалеко від майбутнього!

В.о. ректора НФаУ Алла Котвіцька

27 липня 2023 р. вітання до Дня медика