27 травня 2019 р. професор НФаУ, доктор фармацевтичних наук Толочко В. М. провів лекцію майстер-клас «Організаційна структура фармацевтичної галузі. Аптечна мережа»

Кафедра управління та економіки фармації Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ з 27 травня по 27.06.2019 р. проводить цикл тематичного удосконалення «Організація забезпечення населення лікарськими препаратами в умовах ринку». Захід призначений для спеціалістів фармації аптечних закладів, які обіймають керівні посади, їх заступників та спеціалістів, зарахованих до резерву на заміщення управлінських посад в аптечних закладах.

В рамках циклу 27 травня  відбулася вступна лекція майстер-клас «Організаційна структура фармацевтичної галузі. Аптечна мережа». Лекцію провів завідувач кафедри управління та економіки фармації Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ, заслужений діяч науки та техніки України, доктор фармацевтичних наук, професор Толочко Валентин Михайлович.

В ході лекції використовувалися тестові завдання різних рівнів складності, бліц-опитування та елементи відео-лекції.

Валентин Михайлович звернув увагу слухачів на проблеми сучасного фармацевтичного ринку, зокрема функціонування аптечних закладів та аптечних мереж, обговорив перспективи розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров’я. Також були наведені приклади та особливості здійснення фармацевтичної діяльності на вітчизняному ринку та закордоном., торкнувся проблем кадрового забезпечення аптечних закладів, кваліфікаційних вимог до спеціалістів фармації та їх атестації, соціальні аспекти.

З аудиторією були обговорені проблемні питання із зазначеної тематики, надані відповіді слухачам на їх питання з практичного досвіду, розглянута Національна програма розвитку фармацевтичного сектору охорони здоров’я на 2016-2021 роки та перспективи розвитку вітчизняного фармацевтичного сектору у напрямі країн – членів ЄС.

Print Friendly, PDF & Email