27 вересня 2023 р. відбулася гостьова лекція першого заступника директора з наукової роботи Інституту розведення і генетики тварин імені М. В. Зубця НААН Світлани Ковтун

27 вересня 2023 р. для здобувачів вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» ОП «Промислова біотехнологія» відбулась гостьова лекція доктора сільськогосподарських наук, професора, академіка НААН Світлани КОВТУН на тему «Репродуктивні технології в тваринництві».

Лекторка розповіла про історію створення та існування  Інституту розведення і генетики тварин імені М. В. Зубця НААН, видатних науковців – засновників біотехнологічної селекції, про цілі та завдання цього напряму. Цікаво та наочно охарактеризувала сучасні біотехнологічні методи організації відтворення усіх видів тварин, корегування відхилень відтворювальної функції самиць, про особливості штучного запліднення яйцеклітин.

Здобувачі вищої освіти та колектив кафедри біотехнології вдячні пані Світлані за цікаву та змістовну лекцію. З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!