Викладачі та студенти кафедр фармацевтичного маркетингу та менеджменту, соціальної фармації взяли участь у проекті «Розфарбуй стіну», який відбувся у рамках співпраці між Національним фармацевтичним уіверситетом і громадською організацією «Ротарі Клуб Харків Мультінешнл» за участі представників АТ «Київський вітамінний завод».
Захід пройшов у ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України».