28-30 вересня 2023 р. співробітники НФаУ взяли участь у роботі міжнародної конференції «14th Central European Symposium on Pharmaceutical Technology» у м. Охрід (Північна Македонія)

Науковці Національного фармацевтичного університету відкривають нові наукові кордони Македонії

28-30 вересня 2023 року завідувачка кафедри заводської технології ліків  д. фарм. н., проф. Олена Рубан,  завідувачка кафедри аптехнології ліків д. фарм. н., проф. Лілія Вишневська та професорка кафедри аптечної технології ліків д. фарм. н., професор Наталя Половко взяли участь у роботі міжнародної конференції «14th Central European Symposium on Pharmaceutical Technology» у м. Охрід (Північна Македонія).

Організаторами конференції були фармацевтичний факультет Університету Святих Кирила та Мефодія, м. Скоп’є та Македонська фармацевтична асоціація. У роботі конференції взяли участь представники провідних фармацевтичних закладів вищої освіти Європи та Америки з-понад 30 країн. На її полях було створено наукову платформу для обговорення нових ідей, обміну досвідом щодо застосування 3D-технологій у фармації, створення та застосування нанотерапевтичних систем доставки ліків, фармацевтичної розробки новітніх лікарських форм та контролю їх якості.

Під час візиту науковці технологічної школи університету обговорили із деканом фармацевтичного факультету Університету Святих Кирила та Мефодія проф. Зораном Стерьєвим напрями наукової співпраці, спільного проведення досліджень та домовились про підписання договору співпраці між університетами.