28 квітня 2023 р. студентка 2 курсу фармацевтичного факультету НФаУ Вікторія Васильченко перемогла в конкурсі інформаційних постерів протидії торгівлі людьми

Є ПЕРЕМОГА В КОНКУРСІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПОСТЕРІВ ПРОТИДІЇ  ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

28 квітня 2023 року Департамент науки і освіти ХОВА спільно з Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради провів церемонію нагородження переможців Конкурсу.

Мета Конкурсу- привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, її актуальності для українців в умовах війни, надання порад щодо превентивних дій для попередження потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, шляхів порятунку з цієї ситуації.

Цьогоріч Національний фармацевтичний університет долучився до подій!

У Конкурсі взяли участь студенти і курсанти 11 провідних закладів вищої освіти, якими було представлено понад 100 творчих робіт. Всього було обрано 17 переможців.

Серед яких – Васильченко Вікторія, студентка 2 курсу фармацевтичного факультету НФаУ.
Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Разом до Перемоги!