Відповідно до порядку денного були розглянуті питання з різних аспектів діяльності університету, зокрема, про стан підготовки освітніх програм до акредитації.

28 квітня 2023 р. відбулося засідання Вченої ради Національного фармацевтичного університетуПід час засідання було заслухано та затверджено звіт про результати соціально-виховної роботи й стан фізичного виховання і спорту в Національному фармацевтичному університеті у 2022 році.

28 квітня 2023 р. відбулося засідання Вченої ради Національного фармацевтичного університетуОдним із питань, внесених до порядку денного квітневої Вченої ради, була підготовка до вступної кампанії поточного року. Академічна спільнота обговорила реалізацію профорієнтаційного проєкту «НФаУ на мапі України», який запроваджено за ініціативи в.о. ректора НФаУ Алли Котвіцької. Наразі цей проєкт знаходиться під її особистим патронатом.

28 квітня 2023 р. відбулося засідання Вченої ради Національного фармацевтичного університетуУ рамках засідання членами Вченої ради НФаУ були розглянуті та затверджені Правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти у Національному фармацевтичному університеті в 2023 р.