28 листопада 2023 р. здобувачі вищої освіти відвідали виробничі ділянки та лабораторії ПАТ «Фармак»

Екскурсія на ПАТ «Фармак»

Кожного разу, коли ми приїжджаємо до друзів та партнерів на ПАТ «Фармак», ми насолоджуємося красою та величчю цього провідного фармацевтичного підприємства України.

28 листопада здобувачі вищої освіти, що навчаються на освітніх програмах «Технології фармацевтичних препаратів», «Фармації» та «Біотехнології»,  відвідали виробничі ділянки та лабораторії ПАТ «Фармак» (м. Київ).

Студенти отримали можливість вдосконалити свої знання в питаннях фармацевтичної розробки та технології, ознайомитися із всіма етапами життєвого циклу лікарських засобів в умовах виробництва.

На сьогодні все більше випускників нашого Університету пов’язують своє майбутнє із фармацевтичною промисловістю: розробляють лікарські засоби, дієтичні добавки, косметичну і ветеринарну продукцію; працюють в лабораторіях та виробничих ділянках підприємств; займаються нормативною документацією, контролем якості готової продукції тощо… Тому дуже важливим є отримання практичного досвіду студентами на підприємствах, які є взірцем європейських стандартів якості!

Аналітична лабораторія, виробничі ділянки підприємства, представлене обладнання, змістовна розповідь співробітників компанії щодо своєї роботи, відповіді на запитання студентів та співробітників НФаУ (а запитань було багато) – все це дало змогу отримати значний практичний та теоретичний досвід для студентства!

Екскурсія була організована ПАТ «Фармак» та кафедрою Технологій фармацевтичних препаратів НФаУ. Активно до формування екскурсійної групи долучились кафедра Біотехнології та кафедра Заводської технології ліків.

Ми висловлюємо щиру подяку ПАТ “Фармак” за можливість на кілька годин відчути себе частиною сім’ї лідера фармацевтичної галузі України! Дякуємо за нові знання та незабутні враження! Вже готуємося до наступної екскурсії!