28 жовтня 2022 р. на кафедрі нормальної та патологічної фізіології відбувся галузевий науково-практичний онлайн-семінар до Всесвітнього дня боротьби з інсультом «Впізнай інсульт – врятуй життя!»

Кожен рік 29 жовтня в Україні та світі відзначається Всесвітній день боротьби з інсультом. День заснований в 2006 році за ініціативи Всесвітньої організації боротьби з інсультом (World Stroke Organization), яка об’єднує представників із 85 країн світу. Мета його проведення – звернення уваги населення до проблеми мозкових інсультів: питань профілактики, своєчасної діагностики та надання медичної допомоги.

28 жовтня 2022 року на кафедрі нормальної та патологічної фізіології відбувся галузевий науково-практичний онлайн-семінар до Всесвітнього дня боротьби з інсультом «Впізнай інсульт – врятуй життя!»