30 березня 2023 р. відбулася Вчена Рада

Присвоєно 8 вчених звань професора та 8 вчених звань доцента науковцям НФаУ.

30 березня на засіданні Вченої ради НФаУ шістнадцятьом науково-педагогічним працівникам вручено дипломи професорів та доцентів. «Це є вагомим здобутком університету, враховуючи нинішній надскладний час», – підкреслила в.о. ректора НФаУ, голова Вченої ради НФаУ Алла Котвіцька.

Розпочалося засідання Вченої ради із вшанування пам`яті загиблих захисників України.

Академічна спільнота НФаУ вшанувала пам`ять загиблого героя Ігоря Філімонова, сержанта ЗСУ, медика, стрільця, який загинув у бою під Бахмутом, захищаючи суверенітет і незалежність України, сина завідувачки кафедри мікробіології, вірусології та імунології Наталі Філімонової.

Академічна спільнота вшанувала пам`ять захисниці України  Владислави Черних. За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Указом Президента України № 148/2023 від 14 березня 2023 р. Владислава Черних нагороджена орденом «За мужність» ІІІ ст. (посмертно).

Виконавчий комітет Харківської міської ради ухвалив рішення про увічнення пам’яті Владислави Черних, військової добровольчого підрозділу «Хартія» шляхом встановлення Меморіальної дошки на фасаді будинку по вул. Лермонтовській, 15.

Академічна спільнота була поінформована про ініційоване Харківською міською радою громадське обговорення у формі електронної консультації з питання присвоєння імені загиблої захисниці України, аспірантки НФаУ Владислави Черних Скверу по вулиці Конторській (навпроти будинку № 5) у місті Харкові.

Під час проведення засідання Вченої ради НФаУ в.о. ректора Алла Котвіцька вручила подяки НФаУ завідувачу кафедри фармакології та фармакотерапії НФаУ Сергієві Штриголю та професору кафедри фармакогнозії НФаУ Олегу Кошовому. Подяки вручені вченим за участь у реалізації міжнародного благодійного проєкту «Ліки для Збройних Сил України» за розробку і впровадження «PLANTOR» (кровоспинний засіб місцевої дії з антисептичним ефектом, призначений для зупинки зовнішньої кровотечі різної інтенсивності) та «ГЛЮЦИНКОВІТ» (засіб для профілактики відморожень).

Також Алла Котвіцька вручила подяки Поважної ради відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» за волонтерську діяльність вченому секретареві НФаУ Інні Орленко та директору Студентського містечка Валентину Калайчеву та оголосила подяка співробітникам НФаУ, ІПКСФ НФаУ, Фахового коледжу НФаУ, які брали участь у волонтерській роботі. «120 осіб працювали на продовольчому складі у період з 12 листопада 2022 р. по 21 березня 2023 р.», – відзначила Алла Котвіцька.

Монографія «Мистецтво фармацевтичної справи: від витоків до сьогодення» за авторством професорів Лілії Вишневської, Наталі Половко, доцента Катерини Толочко відзначена І премією конкурсу «Краще видання 2022 р.», який проведений ГО «Національна академія наук вищої освіти». Під час засідання Вченої ради авторський колектив отримав цю відзнаку.