30 червня 2021 р. відбувся квест-фест НФаУ “Однокурсник – 2021”

Напередодні summer holidays, 30 червня,  за ініціативи та під патронатом ректора, професора Алли Котвіцької, відбувся перший загальноуніверситетський Квест-фест НФаУ  «Однокурсник –  2021».

У спортивно-інтелектуальних змаганнях взяли участь першокурсники трьох факультетів університету, які об’єдналися у 10 команд.
Маршрутні листи команд передбачали пошук десяти локацій з інтерактивними сюжетами, реквізитом та інтелектуальними завданнями.
Вже самі назви локацій дивували та передбачали креативні рішення, налаштовували на мозковий штурм:
  • RE-АГЕНТИ
  • АНТИТІЛА
  • LINGUISTICS CLUB
  • PLANTA
  • АПТЕКА ДЛЯ ДУШІ
  • HELP ME
  • ОЛІМПІК
  • PLAZMA
  • АРБОРЕТУМ
  • LOVE IT RITM
Наша подяка кафедрам та структурним підрозділам за активну участь, професіоналізм і креативність в організації та проведенні першого загальноуніверситетського Квест-фесту «Однокурсник – 2021», підготовку змістовної й креативної локації.
Особливі слова подяки нашим зовнішнім стейкхолдерам – Харківському обласному центру заготівлі та переробки плазми «Харків – Плазма» (директор Галина Сіроштан) – за плідну, багаторічну змістовну співпрацю з розвитку волонтерського руху щодо питань збереження здоров’я нації, пропагування здорового способу життя серед молоді та формування громадської й загальнокультурної компетентностей студентства.
Завзятість, цілеспрямованість, креативність – характерні якості, що продемонструвало студентство від час event-заходу.
Приємно вітати переможців:
І місце – команда “Етиловий спирт”
ІІ місце – команда “Гарем Артема”
ІІІ місце – команда “Провізорята”

Пишаємося нашими першокурсниками!!

Змістовного літа вам, студентство НФаУ!

Більше фото в альбомі