30 листопада 2017 р. у НФаУ відбулося навчальне заняття «Школи супервайзера СУЯ» для осіб, що відповідають за підтримку функціонування системи управління якістю

Роботу школи розпочала заступник ректора з навчальної роботи, доц. Л.М. Віннік. У своїй лекції вона розкрила систему забезпечення якості вищої освіти в НФаУ, а також приділила увагу суспільному визнанню та рейтинговій позиції НФаУ.Завідувач канцелярії Л.В. Грайворонська та спеціаліст зі стандартизації, сертифікації та якості О.Ю. Гладцинова висвітлили роботу з документами і записами в межах СУЯ НФаУ: правилами оформлення, реєстрації, зберігання та утилізації документів.У роботі «Школи супервайзера СУЯ» взяли участь 41 представник кафедр НФаУ, співробітники відділу управління якістю та внутрішні аудитори.