30 серпня 2019 р. у НФаУ вітали першокурсників

Святковий захід посвяти першокурсників відбувся на на вул. Валентинівській, 4.
У цьому році лави студентів НФаУ та Коледжу НФаУ поповнили 1200 осіб.
Учорашніх школярів, а нині вже студентів, привітали ректор НФаУ А.А. Котвіцька та почесний гість – директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Л.Г. Карпова, привітання прозвучали також від директора Коледжу НФаУ Т.С. Прокопенко, деканів.
У ході церемонії першокурсники отримали корисний подарунок – флеш-накопичувач із інтерактивним путівником по університету «Навігатор першокурсника» та шеврон – як символ приналежності до університету. Кожному першокурснику були вручені також «Єдину картку студента» – особисті електронні ID-картки, що є перепусткою до всіх корпусів НФаУ та читацьким квитком для користування ресурсами Наукової бібліотеки НФаУ.
Студенти висадили на території університету сакуру, яка тепер буде особистим деревом першого курсу – 2019.

Більше фото в альбомі