31 серпня 2021 р. відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти

Святковий захід «Посвята у студенти» відбувся 31 серпня на «бензеновому кільці» – відкритому майданчику університету, де традиційно проходять літні урочистості НФаУ.

Цьогорічна посвята – особлива. Молодь вступила до університету в ювілейний для нього рік – 10 вересня 2021 р. Національний фармацевтичний університет відзначить 100-річчя від дня заснування!

Учорашніх школярів, а нині вже студентів, привітали ректор НФаУ Алла Котвіцька, декан фармацевтичного факультету, доцент Вікторія Кузнєцова, декан факультету медико-фармацевтичних технологій, професор Ольга Набока, декан факультету фармацевтичних технологій та менеджменту, доцент Наталя Живора, директор Фахового коледжу Тіна Прокопенко.

Перед офіційною частиною щасливі студенти фотографувалися біля встановлених фотозон «Аптечна інсталяція», «Підручники», «Крейдова дошка», «Дорожній вказівник».

Традиційно розділити радість свята першокурсників завітали батьки та гості. На урочистостях панувала піднесена святкова атмосфера.

Бажаємо першокурсникам успішних і цікавих років навчання!

Матеріал за посиланням:  Посвята першокурсників у студенти