31 жовтня 2023 р. вітаємо завідувача кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу, професора Малого Володимира Валентиновича з отриманням Подяки

Вітаємо завідувача кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу, доктора фармацевтичних наук, професора Малого Володимира Валентиновича з отриманням Подяки від Національного Агентства із забезпечення якості вищої освіти за вагомий внесок у розвиток системи якості вищої освіти в Україні, як члену галузевої експертної ради в галузі знань 22 Охорона здоров’я. Бажаємо  подальших успіхів і вдячні за Ваш важливий внесок у вищу освіту та сферу охорони здоров’я в Україні!