30 жовтня 2023 р. відбулося засідання Вченої ради НФаУ за участі почесних гостей

Національний фармацевтичний університет та його співробітники відзначені нагородами

30 жовтня відбулося засідання Вченої ради НФаУ за участі почесних гостей:

• Народного депутата України Вікторії Кінзбурської
  • Заступника голови Харківської обласної ради Валерії Дзюби

які вручили відзнаки за сумлінну і високоефективну працю, вагомий внесок у розвиток науки й освіти співробітникам НФаУ та Аптечної мережі «Аптека 911», що є партнером нашого університету.

Народний депутат України Вікторія Кінзбурська вручила грамоти Верховної Ради України та подяки Голови Верховної Ради України.

Заступник голови Харківської обласної ради Валерія Дзюба вручила грамоти та подяки Харківської Обласної Ради.

За визначні особисті заслуги в освітянській та науковій сферах фармацевтичної галузі та з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника нагороджена Почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава» Алла Котвіцька, в. о. ректора НФаУ, доктор фармацевтичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Найурочистішим моментом стало вручення Почесної грамоти Кабінету Міністрів України колективу Національного фармацевтичного університету за вагомий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері освіти і науки, активну участь у підготовці фахівців, наукових, науково-педагогічних кадрів та вихованні підростаючого покоління.

Далі у ході роботи Вченої ради були розглянуті питання відповідно до порядку денного.

Особлива увага  була приділена стратегічному плануванню діяльності НФаУ в умовах ризику згідно з SWOT-аналізом, а також обговорювалися поточні питання з різних напрямів діяльності університету.