5 січня виповнюється 83 роки Черних Валентину Петровичу

5 січня виповнюється 83 роки Черних Валентину Петровичу – Легенді фармації, Автору НФаУ, який заклав традиції вищої фармацевтичної освіти незалежної України, академіку НАН України, екс-ректору, який протягом 37 років очолював і будував ХФІ – НФаУ, а нині є його почесним ректором.

З великою шаною вклоняємося Вам, Валентине Петровичу!
Ми знаємо Вас як надзвичайного організатора, стратега і тактика, блискучого науковця, чуйну людину. Ваша сила характеру, невтомна праця і жага до перемоги викликають захоплення.

Ваш професійний шлях довжиною понад 60 років – це шлях випробувань і досягнень: лауреат Державної премії України, заслужений діяч науки і техніки України, заслужений винахідник України, повний кавалер ордена «За заслуги», кавалер ордена князя Ярослава Мудрого (V, IV ст.), Почесний громадянин м. Харкова.

Результати Вашої праці закарбовані в літописі НФаУ та фармації України. Від невеличкого вишу Харківський фармацевтичний інститут виріс у потужний, єдиний в Україні освітньо-науковий центр – Національний фармацевтичний університет.

За Вашої ініціативи засновано професійне свято — День фармацевтичного працівника України та почесне звання «Заслужений працівник фармації України».
Фармація України безмежно вдячна Вам!

Сердечні вітання Вам і щира підтримка від академічної спільноти НФаУ, науково-освітянського Харкова, фармацевтичної України.

P.S.
Війна принесла важкі випробування і завдала непоправних втрат українським родинам.
28 грудня прийшла трагічна звістка про загибель Вашої доньки Владислави, героїчної дівчини–воїна, яка захищала Батьківщину. Тисячі людей, які знали Владу і Вас, дорогий Валентине Петровичу, намагалися підтримати і відрадити великий біль. Від усіх Ваших друзів, колег, учнів зичимо Вам сили вистояти і разом з усім народом України перемогти у нашій визвольній боротьбі!

Дякую Вам, шановний Валентине Петровичу, мій Ректоре, мій Вчителю!

Ректор НФаУ Алла Котвіцька

5 січня виповнюється 83 роки Черних Валентину Петровичу