5 вересня 2023 р. проведено навчальний семінар з особливостей проходження виробничої фармацевтичної практики з організації та економіки фармації

Школа керівника практичної підготовки здобувачів вищої освіти Національного фармацевтичного університету

5 вересня 2023 року проведено навчальний семінар з особливостей проходження виробничої фармацевтичної практики з організації та економіки фармації у рамках освітнього проєкту «Школа керівника практичної підготовки здобувачів вищої освіти».

Метою заходу є формування сучасного соціально- та професійно-орієнтованого профілю керівника аптечного закладу під час практичної підготовки майбутніх фахівців фармації шляхом поглиблення і розширення їх професійних знань, умінь і навичок, оновлення їх теоретичних знань і практичних навичок з організації виробничої, адміністративної, торговельно-фінансової діяльності аптек.

Слухачами навчального семінару стали співробітники аптечної мережі «Аптека 9-1-1».

З вітальним словом до учасників заходу звернулась керівник відділу практики, працевлаштування та кар’єрного зростання НФаУ Оксана БАРКОВСЬКА.

Завідувачка кафедри організації та економіки фармації, проф. Ганна ПАНФІЛОВА у своїй доповіді приділила увагу питанням історії становлення й розвитку аптечних закладів, перспектив зміни пріоритетів у формуванні Національної лікáрської політики у військовий час в Україні, процесу проходження виробничої практики здобувачів вищої освіти за освітньою компонентою «Виробнича фармацевтична практика з організації та економіки фармації» освітньо-професійньої програми «Фармація», організації умов ефективного керівництва практикою в аптечних закладах для здобувачів вищої освіти. Пані Ганна висловила надію на подальшу плідну співпрацю співробітників НФаУ з керівниками аптечних закладів у напрямку розвитку вітчизняної фармації та підтримки фармацевтичної молоді.

Завідувачка кафедри соціальної фармації доцент Аліна ВОЛКОВА привітала всіх учасників та наголосила про важливість проведення таких навчальних заходів. У доповіді надано сучасну роль клінічних фармацевтів у системі охорони здоров’я, зміст та структуру освітньої компоненти «Виробнича фармацевтична практика з організації та економіки фармації» для здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Клінічна фармація», особливості проходження даної виробничої фармацевтичної практики для майбутніх клінічних фармацевтів, алгоритм критерії та порядок оцінювання результатів навчання після завершення терміну проходження практики. Пані Аліна наголосила, що лише працюючи разом ми можемо підготовити нову генерацію фахівців – фармацевтів України!