7-8 грудня 2022 р. відбулася III Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»

З вітальним словом і побажаннями плідної роботи виступила ректор Національного фармацевтичного університету професор Алла Котвіцька. Зазначила, що щорічна конференція присвячена  презентації здобутків наукової молоді, їхнім першим крокам у науці, формуванню власної освітньо-наукової траєкторії.

На засіданнях студентських наукових товариств кафедр було представлено 299 доповідей. Збірка тез доповідей містить 335 наукових робіт. Географія учасників заходу представлена 14 закладами вищої освіти, з них 3 – іноземні.

У рамках конференції в7 грудня 2022 р. відбувся онлайн-тренінг «Те, що рятує життя»ідбувся науково-практичний семінар «Академічна доброчесність та відкрита наука – інструменти забезпечення якості освіти». Запрошеними спікерами були:

• Артем Артюхов, керівник Групи сприяння академічній доброчесності Сумського державного університету, член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Міжнародний інженер-педагог (ING. PAED. IGIP)
  • Олександр Березко, Президент Eurodoc, консультант Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, кандидат технічних наук, доцент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету «Львівська політехніка»
  • Алі Тахмазов, виконавчий директор StrikePlagiarism.com.

У рамках проведення конференції анонсовано інноваційний проєкт наукової молоді університету «Чародійна школа науки «Pharmaceutical Hogwarts» (за мотивами «Гаррі Поттера»).

Мета проєкту – розвиток креативних навичок здобувачів вищої освіти, підвищення їхньої залученості до позааудиторного навчання, надання можливості проявити свої творчі та інтелектуальні здібності.

Для академічної спільноти та науковців «Pharmaceutical Hogwarts» виступив Максим Розенфельд, харківський художник, дизайнер, мистецтвознавець. Учасники заходу мали унікальну можливість дізнатись про інноваційні освітні, культурні, архітектурні проєкти міста Харкова.

Учасників конференції привітав Рана Бриджендра, комерційний директор фармацевтичної компанії «ANANTA MEDICARE», яка є постійним партнером університету.

Із інтерактивною презентацією виступив Олексій Андріяненков, груп-продакт менеджер компанії «ANANTA MEDICARE», у рамках проведення якої відбувся розіграш корпоративних подарунків від компанії «ANANTA MEDICARE».

7 грудня 2022 р. відбувся онлайн-тренінг «Те, що рятує життя»Переможцями стали:

• Євгенія Калашнік, голова ППО студентів НФаУ
  • Іван Капріор, голова Студентського самоврядування
  • Вероніка Найдьонова, студентка 1 курсу, спеціальність 211 Ветеринарна медицина освітньої програми «Хвороби дрібних домашніх тварин».

На конференції були представлені 10 конкурсних робіт, що були подані до участі у відеоконкурсі «Нефармацевтичні винаходи фармацевтів».

Гугл-форма для голосування та конкурсні роботи розміщені на сайті НФаУ за посиланням: https://nuph.edu.ua/i-vseukrainska-naukovo-praktichna-konferencija-z-mizhnarodnoju-uchastju-youth-pharmacy-science/, а також будуть представлені у соціальних мережах.

Оцінювання конкурсних відео-робіт буде проводитись за кількістю відданих голосів шляхом заповнення гугл-форми. Запрошуємо усіх бажаючих переглянути відеороботи конкурсантів та віддати свій голос за найбільш вподобану!

Дякуємо нашим спікерам, гостям та учасникам заходу та підтримку та активну участь!