7 вересня 2023 р. відбувся навчальний семінар з особливостей проходження виробничої фармацевтичної практики з фармацевтичного менеджменту та маркетингу

Школа керівника практичної підготовки здобувачів вищої освіти Національного фармацевтичного університету

7 вересня 2023 року проведено навчальний семінар з особливостей проходження виробничої фармацевтичної практики з фармацевтичного менеджменту та маркетингу у рамках освітнього проєкту «Школа керівника практичної підготовки здобувачів вищої освіти».

Метою заходу є інформування керівників практики від аптечних закладів про зміст, структуру, основні завдання виробничої фармацевтичної практики з фармацевтичного менеджменту та маркетингу, а також про ті складові практичної діяльності, які здобувачі освіти можуть опанувати під час проходження практики для більш глибокого розуміння процесів управління та сучасних технологій маркетингової діяльності у фармації.

Відповідальна за практичну підготовку від кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу, Олена ШУВАНОВА у своїй доповіді приділила увагу питанням особливостей проходження практики здобувачами освітніх програм «Фармація» та «Клінічна фармація», зробивши акцент саме на тих практичних завданнях, які є в кожній темі й нагадала про те, що база практики є місцем, де здобувачі освіти повинні збирати матеріал для виконання магістерської роботи, закликавши керівників від бази практики надавати їм в цьому допомогу. Керівникові від бази практики взагалі належить визначне місце у підготовці здобувачів освіти, тому у доповіді були зазначені питання, яку саме допомогу у опануванні практичної складової фармацевтичного менеджменту та маркетингу він може надати здобувачам.

Відповідальна за практичну підготовку з фармацевтичного менеджменту та маркетингу для освітньої програми «Технології парфумерно-косметичних засобів» від кафедри соціальної фармації Ольга ОВАКІМЯН привітала всіх учасників та наголосила про важливість виробничої практики в процесі формування мотивації майбутніх спеціалістів сфери охорони здоров’я до обраної професії. У доповіді зазначено про особливості проходження виробничої практики для майбутніх фармацевтів-косметологів, алгоритм критерії та порядок оцінювання результатів навчання після завершення терміну проходження практики. Висловила слова подяки співробітникам аптечної мережі «Аптека 9-1-1» – слухачам  навчального курсу освітнього проєкту «Школа керівника практичної підготовки» за готовність працювати зі здобувачами Національного фармацевтичного університету в рамках виробничої практики у такі непрості часи!