8 червня 2016 р. у методичному кабінеті відбувся захист випускових робіт слухачів «Школи молодого викладача»2015-2016 н.р.

Захист проходив у робочій та дружній атмосфері. Викладачі радо ділилися своїми досягненнями. В цьому році роботи були присвячені питанням інноваційних технологій в освіті, модульним аспектам навчання, питанням дидактики та характеристикам вищої освіти в Україні. Майже всі доповіді базувалися на власних прикладах роботи слухачів на кафедрах НФаУ.

Окрему зацікавленість викладачі виявили до теми   «Психолого-педагогічний портрет викладача сучасного вищого навчального закладу», яка дуже жваво обговорювалась.

Подані реферати були присвячені такій тематиці:

П.І.Б. Кафедра Тема реферату

Завада О.О.

асистент

Аналітичної хімії Психолого-педагогічний портрет викладача сучасного вищого навчального закладу.

Марченко М.В.

Аптечної технології ліків Болонський процес. Перспективи впровадження в Україні

Шаповалова О.В.

Біотехнології Лекційні заняття. Система навчання.

Івахненко О.Л.

Біотехнології Технології навчання.

Проскурова Я.О.

асистент

Ботаніки Запровадження освітніх інновацій.

Девяткіна А.О.

асистент

Медичної хімії Психолого-педагогічний портрет викладача сучасного вищого навчального закладу.

Пастухова О.А.

аспірант

Соціальної фармації Система виникнення вищих навчальних закладів.

Нетьосова К.Ю.

Токсикологічної хімії Дидактика.

Безпала Ю.О.

Товарознавства Дидактика.

Горяча Л.М.

асистент

Хімії природних сполук Технології навчання.

Перемот С.Д.

аспірант

Фармакотерапії Вища освіта та її характеристика.

Зелененько Н.І.

старший викладач

Фіз. виховання та здоров’я Психолого-педагогічний портрет викладача сучасного вищого навчального закладу.

Кругова Ю.П.

викладач

Фундаментальної та мовної підготовки Вища освіта в Україні та її характеристика.

Вітаємо слухачів з успішним захистом!