8 грудня 2014 р. на кафедрі філософії та соціології відбувся круглий стіл на тему: «Конституційно-правовий статус людини та громадянина : проблеми теорії та практики»

У круглому столі прийняли участь 22 студенти 1 курсу НФаУ факультету економіки та менеджменту. Круглий стіл відбувся на кафедрі філософії та соціології в 4 ауд.

08.12.14.stydentskij kryglij stil 2 Права, свободи й обов’язки людини і громадянина є основоположною частиною Конституції України. Вирішення проблем прав людини в ній характеризується принципово новими для України підходами. Поняття прав людини від

08.12.14.stydentskij kryglij stil 4ображає той факт, що за кожною особою

08.12.14.stydentskij kryglij stil 3визнається певний комплекс природних, невід’ємних прав та властивостей, які зумовлюються самим фактом існування людини і мають розглядатися як гарантії її гідності. Ідея природного права, загального для всього людства, так само як і існування того, що називається правами людини, визнано достатньо давно, як і те, що людина не може бути вільною в суспільстві, яке само не є вільним.

Мета заходу – є розкриття поняття конституційно-правовго стутусу громадян в Україні. Для досягнення поставленої мети було розкрито наступні питання, що розкривають зміст правового статусу громадян: систему основних прав,свобод та обов’язків громадян,та конституційні гарантії цих прав.