8 квітня 2015 р. , кафедра філософії та соціології, міжуніверситетський круглий стіл на тему: «Біоетика та система охорони здоров’я»

Кафедра філософії та соціології організувала та провела круглий стіл з проблем біоетики та реформування охорони здоров’я. У роботі прийняли участь 4 студенти 2 курсу лікувального факультету та студент стоматологічного факультету із Нігерії Харківського національного медичного університету на чолі з доц. Сідою Юлією Станіславівною, а також 32 студенти 2 курсу факультету КФ та 1 курсу економічного факультету. Мета роботи круглого столу: розкрити можливості біоетики щодо впливу її на здоров’я сучасної людини, показати її досягнення і недоліки.

З повідомленнями виступили:

1. Терехова Вікторія, Перепада Ярослава – Біоетика та її витоки
  2. Лукашук Юрій – Чому потрібно провести реформу в медицині?
  3. Орел Даша – Етичні проблеми клінічних досліджень
  4. Kwabena Omari Mensah
  5. Лисенко Влентина – Суррогатне материнство
  6. Верещак Віка, Дробот Дар’я – Проблеми аборту та його наслідки
  7. Вежичина Ксенія – Етичні проблеми пластичної хірургії
  8. Полянський Іван – Трансплантація
  9. Павлюченко Анна – Страхова медицина в Україні: актуальність та готовність до неї населення
  10. Шкарупа Євгенія – Евтаназія: за і проти
  11. Зимудра Юлія – Проблеми клонування
  12. Піддуда Дар’я – Нанотехнології у фармації
  13. Барамикова Крістіна, Лихвар Олександра – Пересадка органів: етичний аспект
  14. Лунева Марина – Проблеми побудови ефективної системи обов’язкового медичного страхування в Україні

Виступаючі були відзначені сертифікатами та подяками.