09 листопада 2023 р. представники НФаУ та Фахового коледжу НФаУ відвідали Ярмарок вакансій під гаслом «НЕЗЛАМНИЙ. РОБОТА Є!»

Ярмарок вакансій у місті Харкові

9 листопада 2023 року представники Національного фармацевтичного університету та Фахового коледжу НФаУ відвідали Ярмарок вакансій під гаслом «НЕЗЛАМНИЙ. РОБОТА Є!».

Організований Харківською обласною службою зайнятості захід відбувся у вестибюлі станції метро Майдан Конституції для здобувачів вищої освіти ЗВО, мешканців міста Харкова та внутрішньо переміщених осіб. Це перший Ярмарок вакансій від початку повномасштабного вторгнення.

До участі у Ярмарку запрошені представники військової адміністрації, міської громади, громадські організації, народні депутати України, а також представники 20 компаній. Серед фармацевтичних компаній у Ярмарку вакансій брали участь мережа аптек «Аптека 9-1-1», ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я», ТОВ ХФП «Здоров’я народу».

Під час заходу відвідувачі дізналися про можливість отримання гранту на відкриття або розвиток власної справи, отримання нової професії або підвищення кваліфікації за рахунок ваучеру, варіанти працевлаштування в Україні з наданням житла, пропозиції постійної та тимчасової роботи в Харківському регіоні та мали можливість скласти професійне резюме і поспілкуватися з роботодавцями.