Архів рішень приймальної комісії НФаУ (2019 р.)

2019 р.:

1. Рішення приймальної комісії Національного фармацевтичного університету (протокол № 1)
  2. Рішення приймальної комісії Національного фармацевтичного університету (протокол № 2)
  3. Рішення приймальної комісії Національного фармацевтичного університету (протокол № 3)
  4. Рішення приймальної комісії Національного фармацевтичного університету (протокол № 4)
  5. Рішення приймальної комісії Національного фармацевтичного університету (протокол № 5)
  6. Рішення приймальної комісії Національного фармацевтичного університету (протокол № 6)
  7. Рішення приймальної комісії Національного фармацевтичного університету (протокол № 7)
  8. Рішення приймальної комісії Національного фармацевтичного університету (протокол № 8)
  9. Рішення приймальної комісії Національного фармацевтичного університету (протокол № 9)
  10. Рішення приймальної комісії Національного фармацевтичного університету (протокол № 10)
  11. Рішення приймальної комісії Національного фармацевтичного університету (протокол № 11)