16 травня 2024 р. представники НФаУ прийняли участь в тристоронній конференції «Бізнес і освіта у фармацевтичній галузі. Рецепт ефективної співпраці»

16 травня представники Національного фармацевтичного університету прийняли участь в тристоронній конференції «Бізнес і освіта у фармацевтичній галузі. Рецепт ефективної співпраці», яка була організована та проведена одним із провідних фармацевтичних підприємств України – корпорацією Артеріум, м. Київ.

Від нашого університету в конференції прийняли участь: проф. Олександр Кухтенко, здобувачі вищої освіти Єгор Чуфицький (Голова студентського самоврядування) та Вікторія Васильченко.

Конференція об’єднала фармацевтичний бізнес, освітян та студентство в питаннях пошуку нових ідей щодо популяризації та розвитку фармацевтичної галузі. Спільний шлях практики та теорії,  новітніх технологій і класичних підходів до виробництва та розробки лікарських засобів – все це нерозривно пов’язано із необхідністю більш тісного співробітництва між освітою та бізнесу.

Залученість молоді до фармації, нові проекти від бізнесу та освітян, обмін досвідом щодо участі в грантових програмах та стажуваннях – все це дає можливість розвивати фармацевтичну галузь, підвищувати мотивацію молоді, вдосконалювати ринок лікарських засобів вітчизняного виробництва. 

Наші здобувачі, Чуфицький Єгор та Васильченко Вікторія, прийняли активну участь в обговоренні основних аспектів конференції.

Вікторія, як Голова сектору наукової та інтелектуальної діяльності студентського самоврядування університету, організаторка заходів та копірайтерка біологічної спільноти PROФАЗА молодіжної громадської організації UkrTeenScience була запрошена на панельну дискусію «Проблеми сучасної фармацевтичної освіти і шляхи її покращення. Погляд трьох сторін: студентів, освітян і бізнесу». Єгор, в свою чергу, активно приймав участь у обговорення питань пов’язаних із якістю сучасної освіти, розвитку сучасних технологій.

Актуальною стала доповідь проф. Олександра Кухтенка щодо викликів сьогодення для фармацевтичної освіти.

Спільна робота в конференції представників 19 провідних освітніх закладів України дозволила відкрити нові горизонти щодо подальшого розвитку та вдосконалення.

Особливо слід відмітити високий рівень організації конференції, а дискусії та обмін думками між студентством, бізнесом та освітянами додали ще більше зацікавленості для всіх учасників заходу.

Print Friendly, PDF & Email