День захисників і захисниць України в НФаУ під Покровом Пречистої Богородиці

Свято Покрови – одне з величних українських свят.

На свято Покрови Пречистої Богородиці в нашій державі відзначається День українського козацтва і День захисника України.

З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. Тому символічно, що це свято встановлене Указом Президента № 966/99 від 07.08.1999 р. і припадає саме на цю дату.

Однак останні події початку 2014-го року і неоголошена війна Росії проти України змусили переглянути багато поглядів українського суспільства. Відповідно до Указу Президента України № 806/2014 від 14-го жовтня 2014-го року в Україні, з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості, встановлено це нове свято – «День захисника і захисниць України», яке тепер відзначається щорічно 14-го жовтня, в день одного з великих православних свят запорізьких козаків – «Козацька Покрова» («Покров Пресвятої Богородиці»).

🔸 14 жовтня 2022 року ректор Національного фармацевтичного університету Алла Котвіцька отримала запрошення від митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія та взяла участь в урочистому богослужінні у Свято-Покровському чоловічому монастирі міста Харкова.

🔸 Після цього, в Національному фармацевтичному університеті, ректор разом зі священником привітала співробітників університету, які мужньо і сумлінно бережуть, захищають і забезпечують роботу нашого університету під час активних бойових дій у місті Харкові.

🔸 Але зараз для всієї України найважливішим є перемога над агресією російської держави і тому всі наші молитви за захисників і захисниць України!

Віримо в Перемогу під Покровом!