До 100-річчя Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса»

Наша сила у партнерстві

У незламному Харкові продовжують працювати народжені саме тут потужні установи й заклади, завдяки яким наше місто залишається хедлайнером сучасної наукової України. Серед них – ННЦ «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса», який 09 листопада 2023 року почав відлік другого сторіччя своєї історії.

В.о. ректора НФаУ Алла Котвіцька взяла участь в урочистостях з нагоди цього ювілею.

Національний фармацевтичний університет та ННЦ «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса» поєднані приналежністю до науки, дослідницькими напрямами та партнерством. Також не випадково, що засновники обох закладів – Микола Валяшко та Микола Бокаріус, вчені, практики, громадські діячі, які отримали світове визнання – стояли у витоків взаємопов’язаних сфер – української фармацевтики й судової експертизи.

Саме тому визначні дати обох закладів є важливими для обох колективів.

18 березня 2021 р. у НФаУ відбулися урочистості з нагоди 150-річчя Миколи Валяшка, фундатора фармацевтичної освіти і першого ректора НФаУ, який свого часу був причетний до цілої низки харківських освітніх закладів і наукових установ, зокрема й ННЦ «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса». Тоді академічну спільноту університету з визначною датою вітала заступник директора з наукової роботи ННЦ «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» Елла Сімакова-Єфремян.

Нова визначна дата, 100-річчя ННЦ «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса», зібрала науковців та громадськість Харківщини.

В.о. ректора НФаУ Алла Котвіцька відвідала урочистості з привітаннями від академічної спільноти та підкреслила, що сьогодні НФаУ та ННЦ «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса» практично «ровесники», які за час свого становлення й розвитку виросли у потужні наукові колективи зі значним потенціалом і вагомими перспективами.

Харків завжди був і залишається «серцем» фармацевтичної України та потужним експертним центром. Його сила – у відданих справі фахівцях, партнерстві та єдності.