03 грудня 2021 р. НФаУ відвідав вихованців комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 8»

03 грудня відбулася зустріч культурного центру та студентів НФаУ з друзями – вихованцями комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 8» Харківської обласної ради до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Є в НФаУ багато добрих традицій, одна з яких – підтримка вихованців підшефного закладу. Тут навчаються, живуть, розвиваються особливі дітки, які потребують особливої уваги, особливої турботи.

У школі панує атмосфера добра, спокою. І відразу хочеться зробити щось неймовірне. Ці дітки, з особливою іскоркою в очах, біжать назустріч, гучно та радісно вітають, обіймають кожного, хто завітав на добрий вогник їхніх сердець.

Наша дружба дуже давня і дуже творча. Студенти старанно і з задоволенням готуються до таких зустрічей, щоб дарувати малюкам живе, яскраве, емоційне спілкування. Пісні єднають, активні рухи у жвавих ритмах піднімають настрій хлопчиків та дівчаток.

У процесі концертно-ігрової програми спілкування було активним та креативним. За допомогою конкурсів й ігор вихованці знайшли приховану чарівну квітку, загадували побажання. До речі, побажання від маленьких школярів були для рідної школи та вчителів далеко не дитячими! А ще дуже приємно було подарувати чарівні скриньки: одну – із солодощами для творчої реалізації та відкриття талантів, а другу – до чарівних свят, в неї можна збирати листи побажань для Святого Миколая. Цікаво, що ж вони там напишуть, бо такі талановиті та креативні!

Наступна зустріч – на Миколая. Діти запрошують на толоку!

Буде яскраве шоу від вихованців, ярмарок солодощів, море позитиву, гумору та сміху!