Харківський фармацевтичний інститут у 1970 – 1980-ті роки

 

Відповідно до наказу МОЗ СРСР від 2 листопада 1972 р. «Про покращення навчально-методичної роботи у вищих медичних навчальних закладах» в інституті було створено п’ять циклових методичних комісій: фармацевтична, фізико-хімічна, медико-біологічна, з суспільних дисциплін, з російської та іноземних мов.

У 1973 р. ХФІ перейшов на новий навчальний план, який передбачав проведення у 10 семестрі протягом 15 тижнів спеціалізації: провізор-організатор, провізор-аналітик та провізор-технолог.

З 1974 р. у структурі ХФІ починає діяти факультет із підготовки іноземних студентів.

Рекордною з моменту заснування ХФІ стала кількість наукових робіт, підготованих за один рік. У 1976 р. Вченій раді ХФІ було надано право приймати до захисту докторські дисертації. В його стінах проходить ІІІ (1979 р.) з’їзд  фармацевтів України.

Свідченням високого рівня наукових досліджень ХФІ є те, що в 1977 р. в інституті розпочала роботу Республіканська проблемна комісія, яка раніше функціонувала в Києві при інституті удосконалення лікарів.

Активно розвивається навчальний та науковий потенціал вищого навчального закладу, зміцнюватись матеріальна база. У 1981 р. інститут першим у СРСР перейшов на новий навчальний план, за яким була значно розширена частка медико-біологічних дисциплін. У 1984 р. при інституті почав діяти факультет удосконалення провізорів.

Print Friendly, PDF & Email