Науковці НФаУ одержали грант від Global Engagement Funds (GEF)

Науковці НФаУ у складі групи науковців з Великої Британії, Польщі та України стали переможцями конкурсу і одержали грант від Global Engagement Funds (GEF) 2023/24 з проєктом «Nanofibers for Ukraine: Local upskilling, network building, and potentially life-saving medicines».

Провідний заявник гранту від UCL Prof Gareth Williams (Professor of Pharmaceutical Materials Science Pharmaceutics, Faculty of Life Sciences),

Провідний глобальний партнер від НФаУ – доцент кафедри фармацевтичної хімії Ольга Михайленко,

Провідний глобальний партнер від AGH University of Krakow – Prof Urszula Stachewicz, Professor in Materials Science.

Команда українських вчених представлена також проф. Вікторією Георгіянц та к.біол.н. Дмитром Литкіним

В рамках гранту заплановано провести дослідження на базі включених університетів зі створення нової розчинної композиції з комбінації малорозчинних АФІ для потреб ВСУ.

12 жовтня відбулось перше засідання між представниками Національного фармацевтичного університету (Харків, Україна), UCL School of Pharmacy (Лондон, Об’єднане Королівство) та AGH University of Krakow (Університет науки і технологій AGH Станіслава Сташича в Кракові) (Краків, Польша) для обговорення стратегії виконання грантового проекту та планування досліджень.