17 жовтня 2023 р. представниця Студентського самоврядування Поліна Полторуха взяла участь у форумі «Національна свідомість українців: Революція на граніті, як символ сили студентського активізму»

17 жовтня представниця Студентського самоврядування Поліна Полторуха за підтримки Української студентської ліги взяла участь у форумі «Національна свідомість українців: Революція на граніті, як символ сили студентського активізму»

33 роки тому, небайдуже студентство одними з перших стали на захист інтересів українського суспільства, та дали поштовх до створення Незалежної України.

На базі Київського Національного Університету ім. Т.Шевченка було проведено форум разом з організаторами мирної акції. Учасники розповіли про передумови цієї події, нюанси організації та особисті переживання кожного, хто безпосередньо брав участь.

«Будьте реалістами, вимагайте неможливого» – слоган, що повинен закарбуватись назавжди в серцях мільйонів українців. Тому не будьте байдужими, до свого та нашого спільного майбутнього!