Освітня програма Терапія та реабілітація

бюджетних місць

ліцензований обсяг

вартість контракту (грн/міс.)

* Оплата здійснюється щосеметрово, або щорічно, або одразу за всі роки навчання.

Спеціальність 227 Терапія та реабілітація

Спеціалізація 227.01 Фізична терапія

Галузь знань  22 Охорона здоров’я

Освітній ступінь  магістр

Тривалість навчання:

денна форма

1 рік 10 міс  – на основі НРК6 (бакалавр) за спеціальністю 227 Фізична терапія, ерготерапія, напрям підготовки: «Здоров’я людини» (професійне спрямування Фізична реабілітація)

Загальна інформація

Підготовка висококваліфікованого, конкурентоспроможного, інтегрованого в європейський і світовий науково-освітній простір фахівця з фізичної терапії, що може кваліфіковано здійснювати обстеження, тестування, визначення функціонального стану та рівня фізичного розвитку особи, складання компонентів індивідуальних програм реабілітації, розробку та впровадження комплексу заходів і рекомендацій, спрямованих на поліпшення діяльності організму, організацію досліджень у фізичній терапії, пропаганду здорового способу життя, відновлення автономності, інтеграції людей із обмеженнями життєдіяльності в суспільство.

Унікальність програми

• Інтегрований підхід до навчання: програма направлена на формування необхідних компетентностей для практичної реалізації та безперервного вдосконалення професійного розвитку в сфері фізичної терапії.
  • Сучасні навчальні засоби: пропонуємо комплексне поєднання навчальної, наукової та практичної складових з використанням передових технологій в тренінгових класах, залі фізичної терапії, кабінетах масажу та спортивних залах.
  • Міжнародний академічний обмін: відкриваємо двері для студентів для академічного обміну як за національними, так і міжнародними програмами.
  • Індивідуалізована освітня траєкторія: дозволяємо студентам активно впливати на свій навчальний шлях та вибирати напрям, що відповідає їхнім інтересам.
  • Залучення висококваліфікованих фахівців-практиків: підтримуємо навчання від провідних фахівців-практиків, які ведуть тренінги та майстер-класи, в тому числі іноземні експерти.
  • Сучасні спортивні об’єкти та обладнання: маємо розвинуту спортивну інфраструктуру та спеціалізоване обладнання в межах фізкультурно-оздоровчого комплексу Національного фармацевтичного університету.

Чого Ви навчитеся?

Випускники освітньої програми Терапія та реабілітація освітнього рівня «магістр»:

• мають ґрунтовні знання і уміння з медико-біологічних питань теорії, методики та практики фізичної терапії;
  • вільно комунікують державною та англійською мовами усно й письмово;
  • обізнані щодо основних напрямів, тенденцій та проблематики сучасної фізичної терапії, головних реабілітаційних методів і підходів;
  • мають навички написання текстів з медичної, реабілітаційної, спортивно-оздоровчої, психологічної тематики, а також навички реферування, систематизованого огляду та порівняльного аналізу медичної та загальнонаукової літератури;
  • мають навички участі в наукових і прикладних дослідженнях у галузі фізичної терапії.

Які міжнародні можливості?

Випускова кафедра фізичної реабілітації і здоров’я систематично співпрацює з такими інституціями:

• Terme Resort, Valetuda Medical Centre (Республіка Словенія);
  • Міжнародна академія S.P.E.K.T.R. (Республіка Словенія);
  • University Rehabilitation Institute (Республіка Словенія).

Де зможе працювати випускник програми?

Випускник здатен виконувати зазначену в ДК 003-2010 (зміна № 5) професійну роботу і має право обіймати відповідну первинну посаду: 2229.2 Фізичний терапевт.

Як вступити на освітню програму?

Конкурсні предмети

• ЄВІ (Єдиний вступний іспит) 2023 або 2024 р. – мінімальна кількість балів для допуску до участі у
    конкурсі – 100
  • Фаховий іспит

Прохідні бали у 2023 році:

• на бюджет 157.4
  • на контракт – 166.4

Мотиваційний лист

Як побудований навчальний план

Додаткові можливості освітньої програми

Стипендіальний проєкт: Найкращі студенти, які відзначаються в різних сферах та досягненнях, отримують додаткові заохочення від наших партнерів та стейкхолдерів. Це не лише визнання, а й конкретна підтримка для вашого успіху.

Координатор набору

З питань освітньої програми «Терапія та реабілітація»:

Кононенко Надія Миколаївна – гарант освітньої програми

Тел. +38 (066) 251 74 04